Sledovat seriál Svět pod hlavou online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Svět pod hlavou online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1102 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller, Science Fiction Svět pod hlavou na ČT1!
  Sledovat Svět pod hlavou online
Žánr:
Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller, Science Fiction
Režie:
Radim Špaček
Hrají a postavy:
Václav Neužil (por. Filip Marvan), Ivan Trojan (npor. Martin Plachý), Judit Bárdos (MUDr. Kristýna Cáslavová), Jan Budař (npor. Klement Kratena), Václav Kopta (mjr. Alois Spalek), Tomáš Jeřábek (Slávek Brousek)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2017
Popis:
Je rok 2016. Policista Filip Marvan musí ukrást důkaz, aby zachránil svého bratra před mafií. Záhy ho srazí auto a on upadá do bezvědomí. Probouzí se v nemocnici v roce 1982. Jak se v minulosti ocitl? Proč? A jaká je cesta zpátky? Filip potkává svoje rodiče, několik měsíců předtím, než se má narodit. Poznává otce, kterého si z budoucnosti pamatuje jen jako zlomeného muže, který dobrovolně ukončil svůj život. Na pozadí pátrání po příčinách, které jeho rodině změnily život, je Filip nucen vyšetřovat sérii detektivních případů Sokolova 80. let.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski