Seriál Boží mlýny

Sledovat seriál
Boží mlýny
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Boží mlýny online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1565 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Na některé zločince je spravedlnost krátká - stačí mít dostatek peněz a podplatit šéfa policie závislého na výherních automatech. Úkol, který stojí před kapitánem Faitem, přesahuje rámec schválených policejních postupů. Fait i jeho kolega Dobeš vědí, kdo je vrah, a tuší, jaká je struktura celého mafiánského gangu, který vede majitel casina Válek. Jenže úplatný Faitův nadřízený neustále maří vyšetřování. Fait se rozhodne jednat na vlastní pěst, zapojí do pátrání svého nejtalentovanějšího studenta Alexe a začne svoji soukromou válku s policejní byrokracií i sebevědomou televizní reportérkou Markétou. Když i Markéta pochopí, že pravda je na Faitově straně, vznikne neformální skupina Božích mlýnů: mstitelů, kteří trestají zločince navzdory systému. Komediální krimi seriál navazuje na tradici vyprávění o podrazech, fintách a několikanásobných léčkách. Nic není takové, jak se zpočátku zdá, a když nelze zločince potrestat legálně, je potřeba využít jejich lidských slabostí: pocitu beztrestnosti, nezranitelnosti, zbytnělého mafiánského ega, a vlákat je do situace, kde už nezáleží ani na zkorumpovaném šéfu policie, ani na slepém soudním procesu.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Eliška Křenková (unknown episodes), Jiří Lábus (unknown episodes), Jiří Maryško (unknown episodes), Martin Myšička (unknown episodes), Vincent NavrAAtil (unknown episodes), Robert Nebřenský (unknown episodes)
Scénář: Janek Kroupa
Země: Česká republika
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 71 %

Seznam epizod

(2) Spící lodě - sledovat
(3) Splacený dluh - sledovat
(4) Sekta - sledovat
(5) Asijská růže - sledovat
(6) Asijská růže - zlomená květina - sledovat
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko