Sledovat seriál Okresní přebor online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Okresní přebor online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 107 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1129 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Okresní přebor
  Sledovat Okresní přebor online
Žánr:
komedie
Režie:
Jan Prušinovský
Hrají a postavy:
Luděk Sobota (Václav Orel), Pavel Kikinčuk (Ludvík 'Ludva' Hovorka), Leoš Noha (Adolf 'Áda' Vetvicka), Tatiana Vilhelmová (Ilona), Ondřej Vetchý (Jirka 'Jirina' Lunák), David Novotný (Jarda Kuzel)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2010
Popis:
Český seriál z prostředí venkovského fotbalového týmu. Okresní tým SJ Houslice vedený kapitánem a později hrajícím trenérem Jirkou Luňákem (Ondřej Vetchý) touží po postupu do vyšší soutěže. K tomu má pomoci i kdysi velký talent Jarda Kužel (David Novotný). V seriálu se objevil i Luděk Sobota, který ztvárnil roli předsedy fotbalového oddílu.
Hodnocení:
83 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski