Seriál
Okresní přebor

Seriál Okresní přebor
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Český seriál z prostředí venkovského fotbalového týmu. Okresní tým SJ Houslice vedený kapitánem a později hrajícím trenérem Jirkou Luňákem (Ondřej Vetchý) touží po postupu do vyšší soutěže. K tomu má pomoci i kdysi velký talent Jarda Kužel (David Novotný). V seriálu se objevil i Luděk Sobota, který ztvárnil roli předsedy fotbalového oddílu.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Ondřej Vetchý (Jirka 'Jirina' Lunák), Luděk Sobota (Václav Orel), David Novotný (Jarda Kuzel), Pavel Kikinčuk (Ludvík 'Ludva' Hovorka), Leoš Noha (Adolf 'Áda' Vetvicka), Miroslav Strobl (Constable)
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina