Seriál Okresní přebor

Sledovat seriál
Okresní přebor
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Okresní přebor online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 130 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1325 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Český seriál z prostředí venkovského fotbalového týmu. Okresní tým SJ Houslice vedený kapitánem a později hrajícím trenérem Jirkou Luňákem (Ondřej Vetchý) touží po postupu do vyšší soutěže. K tomu má pomoci i kdysi velký talent Jarda Kužel (David Novotný). V seriálu se objevil i Luděk Sobota, který ztvárnil roli předsedy fotbalového oddílu.

Žánr: Komedie
Režie: Jan Prušinovský
Hrají a postavy: Ondřej Vetchý (Jirka 'Jirina' Lunák), Luděk Sobota (Václav Orel), David Novotný (Jarda Kuzel), Pavel Kikinčuk (Ludvík 'Ludva' Hovorka), Leoš Noha (Adolf 'Áda' Vetvicka), Jaroslava Pokorná (Antonie Hnátková)
Scénář: Jan Prušinovský
Země: Česká republika
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 83 %

Seznam epizod

(5) Forbes - sledovat
(6) Lucka - sledovat
(7) Kopačák - sledovat
(8) Schůze - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko