Sledovat seriál Better Call Saul online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Better Call Saul online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1433 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Better Call Saul
  Sledovat Better Call Saul online
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Larysa Kondracki
Hrají a postavy:
Bob Odenkirk (Jimmy McGill), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Rhea Seehornová (Kim Wexler), Patrick Fabian (Howard Hamlin), Michael Mando (Nacho Varga), Michael McKean (Chuck McGill)
Země:
USA
Rok výroby:
2015-2016
Popis:
Saul Goodman je tak trochu šílený a morálně pochybný právník z Albuquerque v Novém Mexiku, který se za každou cenu snaží zůstat mimo budovy soudu. Má nevybíravé způsoby, stovky známých ze všech oborů od prodejce vysavačů až po nájemné vrahy a je ochoten riskovat prakticky cokoliv. Stačí jen, když dobře zaplatíte.
Hodnocení:
87 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski