Film Ztracený ráj

Sledovat film
Ztracený ráj
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Od tvůrců filmu Crash.
Láska je nevyzpytatelná. Když ji hledáte, vyhýbá se vám, když rezignujete, vpluje do vaší náruče a řádně vše zkomplikuje. Příběh Shye, který se v tropickém ráji zamiloval do Andrey. Ta ho miluje, ale její starší bratr se pochopitelně k celé věci staví poněkud jinak. Na ostrov dorazí dva gangsteři, kterým se podaří utéct z vazby. Na svém útěku narazí na Shye a ten je pod tlakem okolností donucen spáchat zločin...

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Frank E. Flowers
Hrají a postavy: Razaaq Adoti (Richie Rich), Orlando Bloom (Shy), Agnes Brucknerová (Pippa Ridleyová), Joy Bryantová (Sheila), Bobby Cannavale (Nadporučík), Stephen Dillane (Pan Allen)
Scénář: Frank E. Flowers
Země: USA, Velká Británie, Německo, Španělsko
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko