Film
Žranice

Film Žranice
  Trailer  k filmu Žranice
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Žranice

Dva italští emigranti, kuchař Primo Pilaggi a jeho mladší bratr číšník Secondo, mají svoji vlastní restauraci na pláži New Jersey. Vše celkem obstojně funguje, ale pouze do té doby než zjistí, že je banka chce zavřít. Secondo hledá pomoc u korsičana, který vlastní velice dobře prosperující restauraci naproti nim. Primo s tím nesouhlasí, ale Secondo korsičana přesto poprosí o půjčku. Ten mu peníze dát nemůže, ale jako výpomoc mu slíbí, že pomocí svých známostí mu zajistí na jeden večer lepší klientelu pod podmínkou, že Primo nebude o ničem vědět. Secondo si uvědomuje, že tato klientela je pro restauraci a její reklamu životně důležitá...

Originální název:

Big Night

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Marc Anthony (Cristiano), Tony Shalhoub (Primo), Stanley Tucci (Secondo), Larry Block (Muž v restauraci), Caroline Aaronová (Žena v restauraci), Andre Belgrader (Stash)
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Cinemax
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina