Sledovat film
Žranice
online

Film Žranice
  Trailer k filmu Žranice Trailer
Přehrajte si film Žranice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 533 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Dva italští emigranti, kuchař Primo Pilaggi a jeho mladší bratr číšník Secondo, mají svoji vlastní restauraci na pláži New Jersey. Vše celkem obstojně funguje, ale pouze do té doby než zjistí, že je banka chce zavřít. Secondo hledá pomoc u korsičana, který vlastní velice dobře prosperující restauraci naproti nim. Primo s tím nesouhlasí, ale Secondo korsičana přesto poprosí o půjčku. Ten mu peníze dát nemůže, ale jako výpomoc mu slíbí, že pomocí svých známostí mu zajistí na jeden večer lepší klientelu pod podmínkou, že Primo nebude o ničem vědět. Secondo si uvědomuje, že tato klientela je pro restauraci a její reklamu životně důležitá...

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Marc Anthony (Cristiano), Tony Shalhoub (Primo), Stanley Tucci (Secondo), Larry Block (Muž v restauraci), Caroline Aaronová (Žena v restauraci), Andre Belgrader (Stash)
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko