Sledovat film
Zralé víno
online

Film Zralé víno
  Trailer k filmu Zralé víno Trailer
Přehrajte si film Zralé víno HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 501 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Film Zralé víno je volným pokračováním komedie Bouřlivé víno. Autoři znovu na plátně oživili řadu postav z jihomoravských Pálavic.
Kraj vinic na jižní Moravě je filmařsky velmi atraktivní, a tak se po letech vrátili filmaři i do Pálavic, aby pro diváky natočili další osudy jejich obyvatel. Snímek Zralé víno je volným pokračováním komedie Bouřlivé víno z roku 1976. Opět se setkáme s ryzím člověkem Michalem Janákem, místopředsedou JZD Rozvoj a vinařem tělem i duší, který musí také tentokrát řešit více problémů než jen svůj žlučník. Má potíže se stavbou sušárny kukuřice a navíc se ostře staví proti plánu nového předsedy Urbana, jenž chce v družstvu zavést přidruženou výrobu nábytku. Do celé záležitosti se navíc zaplete podnikavý pan Weber, zloděj a podvodník ve vysoké funkci, který Janáka připraví o velké peníze. Janák však společně s přáteli zosnuje plán, jak podvodníka nachytat na švestkách a k tomu ještě získat nazpět peníze družstva i vlastní úspory...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Vladimír Menšík (Janák Michal), Božidara Turzonovová (Kateoina Janáková), Iva Janžurová (Ruena), Jiří Sovák (Semerád), Miloš Kopecký (Weber), Josef Větrovec (Chovanec)
Rok výroby: 1981
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 9.1.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська