Sledovat film
Sněženky a machři
online

Film Sněženky a machři
  Trailer k filmu Sněženky a machři Trailer
Přehrajte si film Sněženky a machři online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1505 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Smutná filmová komedie o gymplu na horách, nepovedeném mejdanu a pokrytectví.
Studenti druhého ročníku pražského gymnázia odjíždějí na povinný lyžařský výcvik. "Horský učitelský sbor" je složen ze zkušené profesorky Boženky, iluzemi naplněné čerstvé absolventky pedagogické fakulty Hanky a přísného profesora Kardy, který s sebou vzal také svou dceru Mariku. V humorném tónu je líčen příjezd a zabydlení studentů na horské chatě, nové a nečekané vztahy mezi studenty a jejich pedagogy. "Sněženky" - slečny se chtějí líbit a "Machři" - kluci se předhánějí ve vtipnostech i v ukázkách více či méně brilantního lyžování za účelem oslnění Sněženek. Cítí se náramně dospělí a přísný denní režim jim připadá nedůstojný. Proto připravují drobné vzpoury....

Žánr: Komedie
Režie: Karel Smyczek
Hrají a postavy: Václav Kopta (Radek Prevrátil), Michal Suchánek (Karel Mácha), Jan Antonín Duchoslav (Viky Cabadaj), Radoslav Brzobohatý (Teacher Karda), Veronika Freimanová (Teacher Hanka), Eva Jeníčková (Marika Kardová)
Scénář: Radek John, Ivo Pelant
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko