Sledovat film Sněženky a machři online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Sněženky a machři
  Trailer k filmu Sněženky a machři   Sledovat 1579 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Karel Smyczek
Hrají a postavy:
Václav Kopta (Radek Prevrátil), Michal Suchánek (Karel Mácha), Jan Antonín Duchoslav (Viky Cabadaj), Radoslav Brzobohatý (Teacher Karda), Veronika Freimanová (Teacher Hanka), Eva Jeníčková (Marika Kardová)
Scénář:
Radek John, Ivo Pelant
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Smutná filmová komedie o gymplu na horách, nepovedeném mejdanu a pokrytectví.

Studenti druhého ročníku pražského gymnázia odjíždějí na povinný lyžařský výcvik. "Horský učitelský sbor" je složen ze zkušené profesorky Boženky, iluzemi naplněné čerstvé absolventky pedagogické fakulty Hanky a přísného profesora Kardy, který s sebou vzal také svou dceru Mariku. V humorném tónu je líčen příjezd a zabydlení studentů na horské chatě, nové a nečekané vztahy mezi studenty a jejich pedagogy. "Sněženky" - slečny se chtějí líbit a "Machři" - kluci se předhánějí ve vtipnostech i v ukázkách více či méně brilantního lyžování za účelem oslnění Sněženek. Cítí se náramně dospělí a přísný denní režim jim připadá nedůstojný. Proto připravují drobné vzpoury....
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko