Sledovat film
Sněženky a machři
online

Film Sněženky a machři
  Trailer k filmu Sněženky a machři Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Smutná filmová komedie o gymplu na horách, nepovedeném mejdanu a pokrytectví.
Studenti druhého ročníku pražského gymnázia odjíždějí na povinný lyžařský výcvik. "Horský učitelský sbor" je složen ze zkušené profesorky Boženky, iluzemi naplněné čerstvé absolventky pedagogické fakulty Hanky a přísného profesora Kardy, který s sebou vzal také svou dceru Mariku. V humorném tónu je líčen příjezd a zabydlení studentů na horské chatě, nové a nečekané vztahy mezi studenty a jejich pedagogy. "Sněženky" - slečny se chtějí líbit a "Machři" - kluci se předhánějí ve vtipnostech i v ukázkách více či méně brilantního lyžování za účelem oslnění Sněženek. Cítí se náramně dospělí a přísný denní režim jim připadá nedůstojný. Proto připravují drobné vzpoury....

Žánr: Komedie
Režie: Karel Smyczek
Hrají a postavy: Václav Kopta (Radek Prevrátil), Michal Suchánek (Karel Mácha), Jan Antonín Duchoslav (Viky Cabadaj), Radoslav Brzobohatý (Teacher Karda), Veronika Freimanová (Teacher Hanka), Eva Jeníčková (Marika Kardová)
Scénář: Radek John, Ivo Pelant
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 6.12.2022 18:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська