Sledovat film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště
  Trailer k filmu Panelstory aneb Jak se rodí sídliště   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Věra Chytilová
Hrají a postavy:
Lukáš Bech (Pepík), Antonín Vaňha (Děda), Eva Kačírková (Marie), Oldřich Navrátil (Franta), Jiří Kodet (Herec), Bronislav Poloczek (Josef)
Scénář:
Věra Chytilová, Eva Kačírková
Země:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Satirická komedie ze života na sídlišti, které se ještě buduje.

Pověstná satira, dlouhé roky zakazovaná, se odehrává na rozbahněném velkoměstském sídlišti, stále ohromuje dokonalou znalostí lidských povah, často směšně sobeckých a sebestředných, rozhodně však lhostejných k tomu, co se děje kolem nich. Vlastně jen vesnický děda ztracený uprostřed paneláků přináší závan opravdového zájmu a soucitu.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko