Sledovat film Zlatý pavouk online

Přehrajte si film Zlatý pavouk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1421 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zlatý pavouk
  Sledovat Zlatý pavouk online
Žánr:
Krimi
Režie:
Pavel Blumenfeld
Hrají a postavy:
Josef Bek (Oldrich Valta), Jana Brejchová (Marie), Rudolf Deyl (Starsina Cermák), Vlasta Fialová, Anna Gabrielová (Modiste), Věra Kalendová (Osetrovatelka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1957
Popis:
Od poloviny 50. let začaly vznikat zprvu ještě nesmělé pokusy o běžný kriminální film, který by se nehemžil nepřátelskými agenty. V tomto případě, ještě hodně toporném a proklamativním, se však tvůrci dostali jen do půli cesty: někdejší příslušník hrabivých revolučních gard, profesí zubař, se na samém konci války zmocní zlatého pokladu, který pocházel od vězňů z nacistických koncentračních táborů. Avšak zlato vykoupené krví nevinných obětí ani novému majiteli, jenž zpychne a vede zhýralý život, nepřinese štěstí, po letech jej čeká krušné odhalení.
Hodnocení:
40 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko