Sledovat film Smrt talentovaného ševce online

Přehrajte si film Smrt talentovaného ševce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi Smrt talentovaného ševce na CS Film!
  Sledovat Smrt talentovaného ševce online
Žánr:
krimi
Režie:
Jan Schmidt
Hrají a postavy:
Jiří Kodet (Kapitán Michal Exner), Antonín Hardt (Porucík Beránek), Karel Chromík (Npor. Vlcek), Jana Boušková (Lída), Miroslav Zounar (Por. Slajner), Karel Augusta (Dr. Medek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Případ zavražděného ševce a malíře Rambouska jako další případ kapitána Exnera, jednoho z nejznámějších českých detektivů

Kapitán Exner řeší další detektivní záhadu - tentokrát v době, kdy je na dovolené. Nejelegantnější z českých románových kriminalistů si vybral jako místo svého zaslouženého odpočinku poklidné městečko jménem Opolná. Jenže právě v době jeho příjezdu zde došlo k vraždě místního obuvníka Rambouska, proslaveného (a také majetného) naivního malíře.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski