Sledovat film Zlatíčka pro každého online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zlatíčka pro každého
  Trailer k filmu Zlatíčka pro každého   Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Joe Roth
Hrají a postavy:
Julia Robertsová (Kiki Harrisonová), Billy Crystal (Lee Phillips), Catherine Zeta-Jonesová (Gwen Harrisonová), John Cusack (Eddie Thomas), Hank Azaria (Hector), Stanley Tucci (Dave Kingman)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Tento film má všechno, co k dobré komedii patří: zručně vystavěný příběh, švih, lehkost, vtipné dialogy a špičkové herecké obsazení.

Dvě hvězdy v jednom filmu - nejhorší noční můra Hollywoodu. Nejraději by se uškrtili, ale pro úspěch nového filmu musejí předstírat hluboké manželské štěstí.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski