Film Život podle Dana

Sledovat film
Život podle Dana
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Romantický snímek Dan in Real Life je zase příběh o vdovci, který vychovává tři dcery a zamiluje se do nové přítelkyně svého bratra.
Jeho vlastní tři dcery mu dospívají před očima a on se jim snaží být dobrým otcem i matkou zároveň. Jeho osobní život zůstal od smrti jeho ženy unášen v proudu malých i větších starostí. Jednoho dne se však něco změní. V knihkupectví potká Marii, která ho na první pohled něčím zaujme.

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Peter Hedges
Hrají a postavy: Steve Carell (Dan Burns), Juliette Binocheová (Marie), Dane Cook (Mitch Burns), Alison Pillová (Jane Burnsová), Brittany Robertsonová (Cara Burnsová), Marlene Lawstonová (Lilly Burns)
Scénář: Peter Hedges, Pierce Gardner
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko