Sledovat film
Zítra to roztočíme, drahoušku
online

Film Zítra to roztočíme, drahoušku
  Trailer k filmu Zítra to roztočíme, drahoušku Trailer
Přehrajte si film Zítra to roztočíme, drahoušku HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 572 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Absolutně nevinné sousedské žertíky ve skvělé komedii, která líčí věčné spory a nelítostné žerty dvou rozhádaných manželských párů.
Postarší seladon Evžen Novák si přivydělává jako komparsista. Jednou potká při návratu domů sousedku Bartáčkovou a v žertu jí naznačí, že je jí manžel nevěrný. Bartáček si to nedá líbit a slíbí Novákovým pomstu. Ti si rádi před sousedy hrají na lidi z lepší společnosti a jejich syn René si s oblibou vylepšuje jméno různými tituly. Začíná malá soukromá sousedská válka, která má být ukončena ve chvíli, kdy se má starý činžák bourat a obě znepřátelené rodiny stěhovat. Jenže protože jde o komedii, obě rodiny se opět setkávají jako sousedé. Není pak divu, že i svatební oznámení Reného a neteře Bartáčkových Nadi je považováno za poněkud hloupý vtip...

Žánr: Komedie
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Alena Bartáčková), Stella Zázvorková (Nováková), Miloš Kopecký (Evžen Novák), František Peterka (Karel Bartáček), Dagmar Havlová (Naďa), Luděk Sobota (René Novák)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 12.6.2022 16:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko