Film
Já to tedy beru, šéfe...!

Film Já to tedy beru, šéfe...!
  Trailer  k filmu Já to tedy beru, šéfe...!
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Satirická komedie o podivném náboru pracovních sil, manželských trampotách a žárlivosti.
Komedie režiséra Petra Schulhoffa z roku 1977 vypráví o dvou svérázných náborářích závodu Pragokov: Láďovi Pitrasovi a Otovi Vacákovi. Geniální metodu k získávání potřebných pracovníků si oba založili na sběru kompromitujících informací ze života vyhlédnutých obětí - svářečů, topičů, jeřábníků - aby je v případě potřeby mohli takzvaně přitlačit ke zdi a donutit ke změně zaměstnání ve prospěch vlastního podniku. Vše funguje dokonale až do chvíle, kdy chce Pitrasových mimořádných schopností využít jeho manželka Renata.

Originální název:

Já to tedy beru, šéfe!

Žánr: Komedie
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Renáta Pitrasová), Luděk Sobota (Láďa Pitras), Petr Nárožný (Oto Vacák), Míla Myslíková (Kveta Vacáková), Alena Vránová (Myriam Hornová), Lubomír Lipský (Filip Vanecek)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina