Sledovat film
Já to tedy beru, šéfe!
online

Film Já to tedy beru, šéfe!
  Trailer k filmu Já to tedy beru, šéfe! Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Hrdiny české komedie o takzvaném získávání pracovních sil jsou dva náboráři podniku Pragokov Láďa Pitras a Oto Vacák. Pečlivě si zjišťují vše o soukromém životě osob ,které si vyhlédli jako použitelné oběti a těchto informací zneužívají k jejich přetahování do svého podniku.Vědecká metoda,postavená na využití spolehlivé páky,kterou je manželská žárlivost a hrozba prozrazení intimních tajemství se však nakonec obrátí proti jeho autorům...

Žánr: Komedie
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Renáta Pitrasová), Luděk Sobota (Láďa Pitras), Petr Nárožný (Oto Vacák), Míla Myslíková (Kveta Vacáková), Alena Vránová (Myriam Hornová), Lubomír Lipský (Filip Vanecek)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 31.7.2022 10:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko