Film Narušitel systému

Sledovat film
Narušitel systému
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Strhující příběh dítěte, jehož matka nezvládá péči o něj a rady si nevědí ani sociální pracovníci, je dechberoucím svědectvím o neutišitelném vzteku i touze po lásce.
Emotivní drama o devítileté dívce s problémovým chováním a tváří anděla natočila jako svůj debut německá režisérka Nora Fingscheidt. Strhující příběh dítěte, jehož matka nezvládá péči o něj a rady si nevědí ani sociální pracovníci, je dechberoucím svědectvím o neutišitelném vzteku i touze po lásce.

Žánr: Drama
Režie: Nora Fingscheidt
Hrají a postavy: Helena Zengel (Benni), Albrecht Schuch (Anti-Gewalt-Trainer), Gabriela Maria Schmeideová (Jugendamtmitarbeiterin), Lisa Hagmeister (matka), Melanie Straub (Dr. Schönemann), Victoria Trauttmansdorffová (Silvia)
Scénář: Nora Fingscheidt
Země: Německo
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko