Sledovat film Zemřít mladý online

Přehrajte si film Zemřít mladý online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Zemřít mladý na !
  Trailer k filmu Zemřít mladý   Sledovat Zemřít mladý online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Joel Schumacher
Hrají a postavy:
Julia Robertsová (Hilary), Campbell Scott (Victor Geddes), Vincent D'Onofrio (Gordon), Colleen Dewhurstová (Estelle Whittierová), David Selby (Richard Geddes), Ellen Burstynová (Paní O'Neilová)
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Film je smutným příběhem lásky dvou lidí, kteří i přes tvrdý ortel osudu nevzdávají boj se zákeřnou nemocí.

Atraktivní a veselá Hilary opět stojí před důležitým životním rozhodnutím - ztratila práci a rozešla se se svým přítelem. V novinách našla nabídku, že jistý bohatý pan Geddes hledá pro svého syna Victora pečovatelku. Hilary je přijata, ale brzy zjišťuje, že je to velmi obtížný úkol, protože Victor právě prodělává chemoterapii. Na Victorovo přání však zůstává, jeho stav se zlepší a nakonec se oba mladí lidé do sebe zamilují. Avšak nemoc se opět vrátí...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski