Sledovat film Portrét dámy online

Přehrajte si film Portrét dámy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Portrét dámy online
Žánr:
drama
Režie:
Jane Campionová
Hrají:
Nicole Kidmanová (Isabel Archerová), John Malkovich (Gilbert Osmond), Barbara Hersheyová (Madam Serena Merleová), Mary-Louise Parkerová (Henrietta Stackpoleová), Martin Donovan (Ralph Touchett), Shelley Wintersová (Paní Touchettová)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1996
Popis:
Žena se rozhoduje mezi nezávislostí a láskou. Feministická adaptace novely Henryho Jamese.

Píše se rok 1872 a stojaté vody viktoriánské společnosti panství Gardencourt jsou rozvířeny příjezdem mladé, inteligentní a idealistické Američanky Isabel, která se po smrti rodičů uchýlila pod ochranu svého zámožného anglického strýčka. Svou krásou a uvolněným chováním budí pozornost a zájem především mladých mužů. Mohla by se okamžitě vdát a žít klasickým, spořádaným (i když samozřejmě poněkud nudným) životem po boku možná nemilovaného, leč úctyhodného a bohatého muže. Isabel má však o své budoucnosti poněkud jiné představy. Je pevně rozhodnuta najít si svou vlastní cestu životem. Nepodřídit se konvencím, nenechat se spoutat tradicemi a společenskými pravidly, využít všech možností, které jí skýtá život svobodné ženy...
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.