Film Zelená karta

Sledovat film
Zelená karta
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Rozmarná komedie o tom, jak Gerard Depardieu hledal zelenou kartu a našel Andie MacDowellovou.
Pokud platí rčení "protiklady se přitahují", pak tohle bude test pro dva nejodlišnější lidi na světě - Francouze George Faure a půvabnou New Yorskou krásku Bronte Parrishovou. Jediné, co je spojuje, je nutnost chotě. Po uzavření manželského svazku se dle plánu mají jejich cesty rozejít a George a Bronte si dál žít podle svého. Jenže cesty úřadů jsou nevyzpytatelné a přinutí dva tak odlišné lidi k společnému, byť jen dočasnému, soužití.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Peter Weir
Hrají a postavy: Gérard Depardieu (Georges Faure), Andie MacDowellová (Bronte Mitchell Faureová), Bebe Neuwirthová (Lauren Adlerová), Gregg Edelman (Phil), Robert Prosky, Jessie Keosianová (Paní Birdová)
Scénář: Peter Weir
Země: Austrálie, Francie, USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko