Sledovat film Ulejváci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ulejváci
  Trailer k filmu Ulejváci   Sledovat 1460 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantická komedie
Režie:
Dewey Nicks
Hrají a postavy:
Devon Sawa (Dave Goodman), Jason Segel (Sam Schechter), Michael C. Maronna (Jeff Davis), Jason Schwartzman (Ethan Dulles), Jaime Kingová (Angela Pattonová), Laura Preponová (Reanna)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2002
Popis:
Když všechno selže ... podváděj.

Dave, Sam a Jeff procházejí studiem hladce, bez práce a námahy díky lhaní, podvádění a opisování. Naneštěstí je jednoho dne odhalí ambiciózní spolužák Ethan. Vytáhne všechny důkazy a tři kamarádi jsou nahraní. Ethan jim ale velkoryse nabídne obchod - nechá je být, když zařídí, aby se do něj zamilovala atraktivní Angela... S vyšším vzděláním dojde na nová pravidla...
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski