Film Valmont

Sledovat film
Valmont
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Slavný román v dopisech Choderlose de Laclose tentokrát podle Miloše Formana.
Filmová adaptace slavného románu Choderlose de Laclose Nebezpečné známosti (1782), která na spletitém osudu dvou libertinských intrikánů , vikomta Valmonta a markýzy de Merteuil, zachycuje v poněkud odlehčené poloze obraz aristokratické společnosti několik let před Francouzskou revolucí. Příběh cynickýdch poživačníků je podán v sytých barvách pozdního baroka s důrazem na malebné plenéry, vtipné epizody a bohatou výpravu a kostýmy.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Miloš Forman
Hrají a postavy: Colin Firth (Valmont), Annette Beningová (Merteuil), Meg Tillyová (Tourvel), Fairuza Balková (Cecile), Siân Phillipsová (Madam de Volangesová), Jeffrey Jones
Scénář: Choderlos de Laclos, Jan Novák, Jean-Claude Carričre, Miloš Forman
Země: Francie, USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko