Sledovat film Valmont online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Valmont
  Trailer k filmu Valmont   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Miloš Forman
Hrají a postavy:
Colin Firth (Valmont), Annette Beningová (Merteuil), Meg Tillyová (Tourvel), Fairuza Balková (Cecile), Siân Phillipsová (Madam de Volangesová), Jeffrey Jones
Scénář:
Choderlos de Laclos, Jan Novák, Jean-Claude Carričre, Miloš Forman
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Slavný román v dopisech Choderlose de Laclose tentokrát podle Miloše Formana.

Filmová adaptace slavného románu Choderlose de Laclose Nebezpečné známosti (1782), která na spletitém osudu dvou libertinských intrikánů , vikomta Valmonta a markýzy de Merteuil, zachycuje v poněkud odlehčené poloze obraz aristokratické společnosti několik let před Francouzskou revolucí. Příběh cynickýdch poživačníků je podán v sytých barvách pozdního baroka s důrazem na malebné plenéry, vtipné epizody a bohatou výpravu a kostýmy.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko