Sledovat film
Zelená je tráva
online

Film Zelená je tráva
  Trailer k filmu Zelená je tráva Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Will Ferrell hraje hlavní roli v uběhané komedii o hypersoutěživém světě ligy malého fotbalu.
Phil Weston je normální, průměrný chlap, který se celý život musí vyrovnávat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem. Phil se stane trenérem fotbalového týmu, v němž hraje jeho desetiletý syn. Dostane se tak do přímého střetu s otcem, který trénuje svého mladšího syna v nejlepším týmu ligy. Mistrovský pohár může ovšem získat jen jeden z nich! Do hry tak vstupují nevyrovnané účty z minulosti a jak Phil, tak Buck sahají k extrémním prostředkům, jen aby získali vytoužený pohár pro svůj tým!

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Jesse Dylan
Hrají a postavy: Will Ferrell (Phil Weston), Robert Duvall (Buck Weston), Mike Ditka (Mike Ditka), Kate Walshová (Barbara Westonová), Musetta Vanderová (Janice Westonová), Dylan McLaughlin (Sam Weston)
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 21.1.2022 18:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko