Sledovat film Zelená je tráva online

Přehrajte si film Zelená je tráva online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zelená je tráva
  Trailer k filmu Zelená je tráva   Sledovat Zelená je tráva online
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Jesse Dylan
Hrají a postavy:
Will Ferrell (Phil Weston), Robert Duvall (Buck Weston), Mike Ditka (Mike Ditka), Kate Walshová (Barbara Westonová), Musetta Vanderová (Janice Westonová), Dylan McLaughlin (Sam Weston)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Will Ferrell hraje hlavní roli v uběhané komedii o hypersoutěživém světě ligy malého fotbalu.

Phil Weston je normální, průměrný chlap, který se celý život musí vyrovnávat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem. Phil se stane trenérem fotbalového týmu, v němž hraje jeho desetiletý syn. Dostane se tak do přímého střetu s otcem, který trénuje svého mladšího syna v nejlepším týmu ligy. Mistrovský pohár může ovšem získat jen jeden z nich! Do hry tak vstupují nevyrovnané účty z minulosti a jak Phil, tak Buck sahají k extrémním prostředkům, jen aby získali vytoužený pohár pro svůj tým!
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski