Sledovat Phineas a Ferb online

Přehrajte si Phineas a Ferb online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Phineas a Ferb
  Sledovat Phineas a Ferb online
Žánr:
Animovaný, Akční, Komedie, Rodinný, Hudba & Umění, Science Fiction
Režie:
Zac Moncrief, Dan Povenmire, Robert Hughes, Jay Lender, Jeff 'Swampy' Marsh, Derek Lee Thompson
Hrají a postavy:
Vincent Martella (Phineas Flynn / ...), Thomas Sangster (Ferb Fletcher / ...), Ashley Tisdale (Candace Flynn / ...), Dan Povenmire (Dr. Heinz Doofenshmirtz / ...), Jeff 'Swampy' Marsh (Major Francis Monogram / ...), Dee Bradley Baker (Perry the Platypus / ...)
Země:
USA
Rok výroby:
2007-2014
Popis:
Phineas a Ferb, neznají nudu.

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski