Sledovat Phineas a Ferb online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Phineas a Ferb
  Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Akční, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Zac Moncrief, Dan Povenmire, Robert Hughes, Jay Lender, Jeff 'Swampy' Marsh, Derek Lee Thompson
Hrají a postavy:
Vincent Martella (Phineas), Dee Bradley Baker (Perry the Platypus / Additional Voices), Bobby Gaylor (Buford), Thomas Sangster (Ferb), Robert Gaylor (Buford Van Stomm), Kelly Huová (Stacy)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Phineas a Ferb, neznají nudu.

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.
Hodnocení:
79 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski