Film Beethoven 4

Sledovat film
Beethoven 4
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Čtvrtá část americké rodinné komedie, tentokrát o nečekané záměně dvou bernardýnů, kteří vypadali stejně, ale každý byl úplně jiný.
Beethoven u Newtonových trpí nedostatkem přízně. V parku dojde k záměně s perfektně vytrénovaným psem. Newtonovi nemohou uvěřit, že by jejich pes byl tak poslušný, avšak skutečný Beethoven způsobí úplnou spoušť v bohaté a snobské rodině Sedwickových. Beethoven vás rozesměje a dokáže, že starého psa novým kouskům naučit lze.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: David M. Evans
Hrají a postavy: Judge Reinhold (Richard Newton), Julia Sweeneyová (Beth Newtonová), Joe Pichler (Brennan Newton), Michaela Gallová (Sara Newtonová), Kaleigh Krishová (Madison Sedgewicková), Matt McCoy (Reginald Sedgewick)
Scénář: John Hughes, Amy Holden Jonesová, John Loy
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 42 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko