Sledovat film Zátočina řeky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zátočina řeky
  Sledovat 1445 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Western
Režie:
Anthony Mann
Hrají a postavy:
James Stewart (Glyn McLyntock, Wagon train guide), Arthur Kennedy (Emerson Cole), Rock Hudson (Trey Wilson, Gambler), Jay C. Flippen (Jeremy Baile, Wagon train party leader), Julie Adamsová (Laura Baile), Lori Nelsonová (Marjie Baile)
Země:
USA
Rok výroby:
1952
Popis:
V tomto dobrodružném westernu režiséra Anthonyho Manna, muž se stinnou minulostí, James Stewart, vede skupinu osadníků z Missouri přes Oregon, vstříc novému životu u koryta ŘEKY Columbia. Když osadníci zjistí, že je úřady okrádají o příděly potravin a dobytek, Stewart se vydá přes ŘEKU a vrcholky hor, aby od chamtivých úředníků přinesl zásoby pro přežití nedcházející zimy. Na cestě je zrazen svým přítelem Arthurem Kennedym, ale dostane se mu pomoci od pohledného hazardního hráče ze San Franciska Rocka Hudsona a krásné farmářovy dcery Julie Adams. Známý bavič Stepin Fetchit se zde objeví v roli lodního stewarda na ŘECE.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski