Sledovat film Zastihla mě noc online

Přehrajte si film Zastihla mě noc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný, životopisný Zastihla mě noc na CS Film!
  Sledovat Zastihla mě noc online
Žánr:
drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný, životopisný
Režie:
Juraj Herz
Hrají a postavy:
Jana Riháková (Jozka Jaburková), Jana Brejchová (Jozka's mother), Rudolf II. Hrušínský (Dr. Pfitzner), Dagmar Havlová (Marycka), Sylvie Turbová (Wardress), Andrea Bogusovska (Zdena)
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Režisér Juraj Herz prokázal, že i oslavný životopis komunistické odbojářky, která zahynula v nacistickém koncentračním táboře, lze natočit bez obvyklé uctivé popisnosti. Naopak zvolil expresivní přístup, na diváka útočí emotivním přívalem roztočených obrazů, zvláště stísňujících vězeňských prostorů, v jejichž modelaci uspěl kameraman Viktor Růžička, a zadírající se hudby Michaela Kocába. Příběh je pojednán jako retrospektiva: hrdinka, novinářka Jožka Jabůrková, si na sklonku svých dnů vybavuje důležité okamžiky svého života, dovíme se, jak postupně dospěla ke svému nezlomnému přesvědčení.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski