Film Zamilovaný profesor

Sledovat film
Zamilovaný profesor
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Báječná komedie s neodolatelným Eddiem. Eddie hned 6x... Rozhodně si to nenechejte ujít!
Báječná komedie s neodolatelným Eddiem. Eddie hned 6x... Rozhodně si to nenechejte ujít!
Murphy hraje plachého Dr. Klumpa, laskavého, nadaného profesora genetiky, jehož celý život provázejí nadbytečné kalorie. Když však do universitního sboru nastoupí krásná Carla, začne mít Klump deprese, jak shodit svá přebytečná kila a stát se tak mužem, který by získal její srdce. Z lásky k této kolegyni použije nevyzkoušený odtučňovací preparát a stane se tak vždy na pár hodit vtipným, hezkým a sebejistým Don Juane. S vizáží se ovšem mění i jeho dobromyslná povaha!

Žánr: Komedie, Romantický, Science Fiction
Režie: Tom Shadyac
Hrají a postavy: Eddie Murphy (Profesor Sherman Klump), Jada Pinkett Smithová (Profesorka Carla Purtyová), James Coburn (Harlan Hartley), Larry Miller (Dean Richmond), David Chappelle (Reggie Warrington), John Ales (Jason)
Scénář: Jerry Lewis, Bill Richmond, David Sheffield, Barry W. Blaustein, Tom Shadyac, Steve Oedekerk
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko