Sledovat film Zamilovaný profesor online

Přehrajte si film Zamilovaný profesor online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zamilovaný profesor
  Trailer k filmu Zamilovaný profesor   Sledovat Zamilovaný profesor online
Žánr:
Komedie, Romantický, Science Fiction
Režie:
Tom Shadyac
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Profesor Sherman Klump), Jada Pinkett Smithová (Profesorka Carla Purtyová), James Coburn (Harlan Hartley), Larry Miller (Dean Richmond), David Chappelle (Reggie Warrington), John Ales (Jason)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Báječná komedie s neodolatelným Eddiem. Eddie hned 6x... Rozhodně si to nenechejte ujít!

Báječná komedie s neodolatelným Eddiem. Eddie hned 6x... Rozhodně si to nenechejte ujít!
Murphy hraje plachého Dr. Klumpa, laskavého, nadaného profesora genetiky, jehož celý život provázejí nadbytečné kalorie. Když však do universitního sboru nastoupí krásná Carla, začne mít Klump deprese, jak shodit svá přebytečná kila a stát se tak mužem, který by získal její srdce. Z lásky k této kolegyni použije nevyzkoušený odtučňovací preparát a stane se tak vždy na pár hodit vtipným, hezkým a sebejistým Don Juane. S vizáží se ovšem mění i jeho dobromyslná povaha!
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski