Sledovat film Cesta do Ameriky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Cesta do Ameriky
  Trailer k filmu Cesta do Ameriky   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
John Landis
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Princ Akeem), Arsenio Hall (Semmi), James Earl Jones (Král Jaffe Joffer), Madge Sinclairová (Královna Aoleon), John Amos (Cleo McDowell), Shari Headleyová (Lisa McDowellová)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Mladý africký princ se vydal za velkou louži na zkušenou, aby poznal svět, ale hlavně, aby našel budoucí manželku, která bude stejně krásná a inteligentní jako on!

Princ Akeem má vše, nač si vzpomene. Chybí mu jen jedno jediné - žena na celý život. Proto se se svým královským otcem vydá hledat nevěstu do New Yorku. Dívka jeho snů pracuje v rychlém občerstvení, ale bohužel, Lisa velmi nesnáší bohaté muže. Proto si musí pohádkový princ získat svoje štěstí jako docela obyčejný muž, který je chudý jako kostelní myš.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski