Sledovat film Cesta do Ameriky online

Přehrajte si film Cesta do Ameriky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Romantický Cesta do Ameriky na !
  Trailer k filmu Cesta do Ameriky   Sledovat Cesta do Ameriky online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
John Landis
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Princ Akeem), Arsenio Hall (Semmi), James Earl Jones (Král Jaffe Joffer), Madge Sinclairová (Královna Aoleon), John Amos (Cleo McDowell), Shari Headleyová (Lisa McDowellová)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Mladý africký princ se vydal za velkou louži na zkušenou, aby poznal svět, ale hlavně, aby našel budoucí manželku, která bude stejně krásná a inteligentní jako on!

Princ Akeem má vše, nač si vzpomene. Chybí mu jen jedno jediné - žena na celý život. Proto se se svým královským otcem vydá hledat nevěstu do New Yorku. Dívka jeho snů pracuje v rychlém občerstvení, ale bohužel, Lisa velmi nesnáší bohaté muže. Proto si musí pohádkový princ získat svoje štěstí jako docela obyčejný muž, který je chudý jako kostelní myš.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski