Film Cesta do Ameriky

Sledovat film
Cesta do Ameriky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mladý africký princ se vydal za velkou louži na zkušenou, aby poznal svět, ale hlavně, aby našel budoucí manželku, která bude stejně krásná a inteligentní jako on!
Princ Akeem má vše, nač si vzpomene. Chybí mu jen jedno jediné - žena na celý život. Proto se se svým královským otcem vydá hledat nevěstu do New Yorku. Dívka jeho snů pracuje v rychlém občerstvení, ale bohužel, Lisa velmi nesnáší bohaté muže. Proto si musí pohádkový princ získat svoje štěstí jako docela obyčejný muž, který je chudý jako kostelní myš.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: John Landis
Hrají a postavy: Eddie Murphy (Princ Akeem), Arsenio Hall (Semmi), James Earl Jones (Král Jaffe Joffer), Madge Sinclairová (Královna Aoleon), John Amos (Cleo McDowell), Shari Headleyová (Lisa McDowellová)
Scénář: Eddie Murphy, David Sheffield, Barry W. Blaustein
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko