Film Zamilovaní sousedé

Sledovat film
Zamilovaní sousedé
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Půvabná učitelka Thereza Connollyová se po nevydařeném vztahu v Seattlu vrací zpět do L.A., aby byla blíž svým rodičům. Když pomáhá matce s roznášením pozvánek na halloweenský večírek, potká se po dlouhých letech se svým sousedem a kamarádem z dětství, sympatickým Marcem Lucasem. Jejich náklonnost rychle přeroste v lásku a zakrátko se rozhodnou mít svatbu. Má to ale háček. Jejich tvrdohlavé matky spolu už pětadvacet let nemluví, bez přestání spolu vedou spory a veselka Marka a Theresy je jedinečnou příležitostí, aby spolu svedly rozhodující bitvu...

Žánr: Komedie
Režie: Armand Mastroianni
Hrají a postavy: Crystal Allenová (Theresa Connolly), Ken Marino (Mark Lucas), Patty Dukeová (Bridget Connolly), Patrick Duffy (James Connolly), Shelley Longová (Betsy Lucas), Bruce Boxleitner (Frank Lucas)
Scénář: Sally Nemeth
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko