Sledovat film
Zamilovaní sousedé
online

Film Zamilovaní sousedé
  Trailer k filmu Zamilovaní sousedé Trailer
Přehrajte si film Zamilovaní sousedé HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 444 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Půvabná učitelka Thereza Connollyová se po nevydařeném vztahu v Seattlu vrací zpět do L.A., aby byla blíž svým rodičům. Když pomáhá matce s roznášením pozvánek na halloweenský večírek, potká se po dlouhých letech se svým sousedem a kamarádem z dětství, sympatickým Marcem Lucasem. Jejich náklonnost rychle přeroste v lásku a zakrátko se rozhodnou mít svatbu. Má to ale háček. Jejich tvrdohlavé matky spolu už pětadvacet let nemluví, bez přestání spolu vedou spory a veselka Marka a Theresy je jedinečnou příležitostí, aby spolu svedly rozhodující bitvu...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Crystal Allenová (Theresa Connolly), Ken Marino (Mark Lucas), Patty Dukeová (Bridget Connolly), Patrick Duffy (James Connolly), Shelley Longová (Betsy Lucas), Bruce Boxleitner (Frank Lucas)
Scénář: Sally Nemeth
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 6.6.2022 09:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko