Sledovat film Zamilovaní sousedé online

Přehrajte si film Zamilovaní sousedé HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Zamilovaní sousedé na Filmbox!
  Trailer k filmu Zamilovaní sousedé   Sledovat Zamilovaní sousedé online
Žánr:
komedie
Režie:
Armand Mastroianni
Hrají a postavy:
Crystal Allenová (Theresa Connolly), Ken Marino (Mark Lucas), Patty Dukeová (Bridget Connolly), Patrick Duffy (James Connolly), Shelley Longová (Betsy Lucas), Bruce Boxleitner (Frank Lucas)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Půvabná učitelka Thereza Connollyová se po nevydařeném vztahu v Seattlu vrací zpět do L.A., aby byla blíž svým rodičům. Když pomáhá matce s roznášením pozvánek na halloweenský večírek, potká se po dlouhých letech se svým sousedem a kamarádem z dětství, sympatickým Marcem Lucasem. Jejich náklonnost rychle přeroste v lásku a zakrátko se rozhodnou mít svatbu. Má to ale háček. Jejich tvrdohlavé matky spolu už pětadvacet let nemluví, bez přestání spolu vedou spory a veselka Marka a Theresy je jedinečnou příležitostí, aby spolu svedly rozhodující bitvu...
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski