Sledovat film Příležitost dělá zloděje online

Přehrajte si film Příležitost dělá zloděje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Příležitost dělá zloděje na !
  Trailer k filmu Příležitost dělá zloděje   Sledovat Příležitost dělá zloděje online
Žánr:
komedie
Režie:
Malcolm Venville
Hrají a postavy:
Keanu Reeves (Henry), Judy Greerová (Debbie), Fisher Stevens (Eddie Vibes), Danny Hoch (Joe), Bill Duke (Frank), Drew McVety (detektiv)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Když sis to odseděl, tak to udělej.

Henry nezúčastněně proplouvá svým životem dokud se neočekávaně nestane svědkem bankové loupeže. Odmítne prozradit jména skutečných pachatelů a najde svoje skutečné poslání. Henry se rozhodne, že když už si odseděl za zločin ve vězení, rovnou ho může i spáchat. Objeví starý tunel spojující banku s nedalekým divadlem, najme svého bývalého spoluvězně z cely Maxe, aby mu pomohl s loupží a zároveň hraje hlavní roli v právě uváděné divadelní hře, kde se zamiluje do představitelky hlavní role, Julie.
Hodnocení:
60 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski