Sledovat film Lhář, lhář online

Přehrajte si film Lhář, lhář online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Lhář, lhář na !
  Sledovat Lhář, lhář online
Žánr:
komedie
Režie:
Tom Shadyac
Hrají:
Jim Carrey (Fletcher Reede), Maura Tierneyová (Audrey Reedeová), Justin Cooper (Max Reede), Cary Elwes (Jerry), Anne Haneyová (Greta), Jennifer Tillyová (Samantha Coleová)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Americká bláznivá komedie o jednom skutečném zázraku, o právníkovi, který nedokázal lhát.

Pravda může člověka osvobodit - ale taky může zavinit pořádný malér. Hvězdou filmu je úspěšný advokát Fletcher Reed. Ten založil svou kariéru i osobní život na neustálém lhaní. Když si však jeho pětiletý syn Mac, který opět slaví narozeniny bez tatínka, v kouzelné chvíli před sfouknutím svíček přeje, aby otec alespoň jeden den nelhal, je jeho prosba vyslyšena. Fletcherovi proti jeho vůli vycházejí z úst jen pravdivá slova, která dosud nepolepšitelnému lháři zkomplikují život.
Hodnocení:
69 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.