Film
Králové ro(c)ku

Film Králové ro(c)ku
  Trailer  k filmu Králové ro(c)ku
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Králové ro(c)ku

Dobrodružství. Magické trsátko. Šance zapsat se do historie.
Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější - a nejpraštěnější - rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ". Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB a KG a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu", které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" .

Originální název:

Tenacious D in The Pick of Destiny

Žánr: Komedie
Režie: Liam Lynch
Hrají a postavy: Jack Black (JB), Kyle Gass (KG), Jason Reed (Lee), JR Reed (Lee), Ronnie James Dio (Dio), Paul F. Tompkins
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina