Sledovat film Zakletý v čase online

Přehrajte si film Zakletý v čase online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zakletý v čase
  Trailer k filmu Zakletý v čase   Sledovat Zakletý v čase online
Žánr:
Drama, Romantický, Science Fiction
Režie:
Robert Schwentke
Hrají a postavy:
Michelle Noldenová (Annette DeTambleová), Alex Ferris (Henry v šesti), Arliss Howard (Richard DeTamble), Eric Bana (Henry DeTamble), Katherine Trowellová (nemocniční recepční), Bart Bedford (knihovní výzkumník)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Podle uznávaného bestselleru.

Film "Zakletý v čase" je natočen podle bestselleru o lásce, která přesahuje hranice času. Clare je zamilovaná do Henryho celý svůj život. Věří, že si jsou souzeni, ačkoli ví i to, že budou odloučeni, jen neví kdy: Henry je cestovatel časem - prokletí velmi vzácné genetické anomálie, která způsobuje, že se Henry skoro celý svůj život přesouvá v čase do budoucnosti a minulosti bez jakékoli kontroly. I navzdory tomu, že Henryho nedobrovolné cestování v čase je od sebe dělí, Clare se za každou cenu snaží vybudovat normální život se svou jedinou životní láskou.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski