Film
Zakletý v čase

Film Zakletý v čase
  Trailer k filmu Zakletý v čase Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Podle uznávaného bestselleru.
Film "Zakletý v čase" je natočen podle bestselleru o lásce, která přesahuje hranice času. Clare je zamilovaná do Henryho celý svůj život. Věří, že si jsou souzeni, ačkoli ví i to, že budou odloučeni, jen neví kdy: Henry je cestovatel časem - prokletí velmi vzácné genetické anomálie, která způsobuje, že se Henry skoro celý svůj život přesouvá v čase do budoucnosti a minulosti bez jakékoli kontroly. I navzdory tomu, že Henryho nedobrovolné cestování v čase je od sebe dělí, Clare se za každou cenu snaží vybudovat normální život se svou jedinou životní láskou.

Hrají a postavy: Michelle Noldenová (Annette DeTambleová), Alex Ferris (Henry v šesti), Arliss Howard (Richard DeTamble), Eric Bana (Henry DeTamble), Katherine Trowellová (nemocniční recepční), Bart Bedford (knihovní výzkumník)
Scénář: Bruce Joel Rubin
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська