Sledovat film Zakletý v čase online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zakletý v čase
  Trailer k filmu Zakletý v čase   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Science Fiction
Režie:
Robert Schwentke
Hrají a postavy:
Michelle Noldenová (Annette DeTambleová), Alex Ferris (Henry v šesti), Arliss Howard (Richard DeTamble), Eric Bana (Henry DeTamble), Katherine Trowellová (nemocniční recepční), Bart Bedford (knihovní výzkumník)
Scénář:
Bruce Joel Rubin
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Podle uznávaného bestselleru.

Film "Zakletý v čase" je natočen podle bestselleru o lásce, která přesahuje hranice času. Clare je zamilovaná do Henryho celý svůj život. Věří, že si jsou souzeni, ačkoli ví i to, že budou odloučeni, jen neví kdy: Henry je cestovatel časem - prokletí velmi vzácné genetické anomálie, která způsobuje, že se Henry skoro celý svůj život přesouvá v čase do budoucnosti a minulosti bez jakékoli kontroly. I navzdory tomu, že Henryho nedobrovolné cestování v čase je od sebe dělí, Clare se za každou cenu snaží vybudovat normální život se svou jedinou životní láskou.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko