Sledovat film Moje krásná učitelka online

Přehrajte si film Moje krásná učitelka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Moje krásná učitelka na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Moje krásná učitelka   Sledovat Moje krásná učitelka online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Tom Hanks
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Larry Crowne), Sarah Mahoney (Samantha), Roxana Ortega (Alvarez), Randall Park (Trainee Wong), Brady Rubin (Dorothy Genkos), Alex Quijano (vůdce týmu)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
O druhé šanci, kterou už nikdo nečekal.

Příběh není nijak komplikovaný. Larry Crowne pracuje jako jeden z manažerů v supermarketu, ale dostane vyhazov kvůli nedostatečnému vzdělání. A protože jinou vhodnou práci nemůže sehnat, nechá se zapsat do kurzů rétoriky, ekonomie a stylistiky na nedaleké Komunitní koleji. Profesorka rétoriky Mercedes Tainotová, jinak odbornice na Shakespeara, je mírně otrávená ze školy i ze soužití se svým nezaměstnaným manželem. Larry mezi mnohem mladšími spolužáky pookřeje a změní nejen svůj usedlý vzhled, ale i názory na život. A nečekaně zaujme i svou frustrovanou profesorku.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski