Sledovat film
Zakázané ovoce
online

Film Zakázané ovoce
  Trailer k filmu Zakázané ovoce Trailer
Přehrajte si film Zakázané ovoce HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 267 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

On byl zlodějíček, ona byla agentka. Jak to mohlo dopadnout? George Clooney a Jennifer Lopezové jako skorozamilovaní na opačných stranách zákona.
Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou.
Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět...

Hrají a postavy: George Clooney (Jack Foley), Jennifer Lopezová (Karen Sisco), Jim Robinson (zaměstnankyně v bance), Mike Malone (zákazník banky), Ving Rhames (Buddy Bragg), Don Cheadle (Maurice Miller)
Scénář: Scott Frank
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 14.5.2022 05:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko