Sledovat film Zakázané ovoce online

Přehrajte si film Zakázané ovoce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, krimi, romantický, sci-fi, thriller Zakázané ovoce na !
  Trailer k filmu Zakázané ovoce   Sledovat Zakázané ovoce online
Žánr:
drama, komedie, krimi, romantický, sci-fi, thriller
Režie:
Steven Soderbergh
Hrají a postavy:
George Clooney (Jack Foley), Jennifer Lopezová (Karen Sisco), Jim Robinson (zaměstnankyně v bance), Mike Malone (zákazník banky), Ving Rhames (Buddy Bragg), Don Cheadle (Maurice Miller)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
On byl zlodějíček, ona byla agentka. Jak to mohlo dopadnout? George Clooney a Jennifer Lopezové jako skorozamilovaní na opačných stranách zákona.

Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou.
Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět...
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski