Sledovat film Přes palubu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Přes palubu
  Trailer k filmu Přes palubu   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Garry Marshall
Hrají a postavy:
Goldie Hawnová (Joanna Staytonová), Kurt Russell (Dean Proffitt), Edward Herrmann (Grant Stayton), Katherine Helmondová (Edith Mintzová), Michael G. Hagerty (Billy Pratt), Roddy McDowall (Andrew)
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Americká filmová komedie o lásce, penězích a ztrátě paměti.

Joanna Staytonová cestuje se svým manželem Grantem na luxusní jachtě. Ačkoli je bohatá, bez jakýchkoli zábran připraví mladého truhláře Deana o jeho zaslouženou odměnu za odvedenou práci. Příležitost k pomstě se Deanovi naskytne velmi brzy. Joanna spadne v noci přes palubu luxusní jachty a ze šoku ztratí paměť. Její manžel ji opustí. Dean Joannu přesvědčí, že on je jejím manželem a přivede ji do svého poněkud zchátralého domova...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski