Sledovat film
Záhada Blair Witch
online

Film Záhada Blair Witch
  Trailer k filmu Záhada Blair Witch Trailer
Přehrajte si film Záhada Blair Witch online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Trojice filmařů v přímém přenosu po stopách, které znamenají smrt, v nerovném zápasu o vlastní příčetnost... Nezávislý snímek Záhada Blair Witch (původně trefněji Po čarodějných stopách) sklízí v USA obrovský divácký úspěch a tak není divu, že tento napínavý thriller nyní přivítáme i v ČR. Skupina mladých lidí se v něm vydává po stopách čarodějnic, aby natočila mimořádný dokument. Na místě, opředeném pověstmi o jejich řádění, je však čekají pěkně horké chvíle, které předčí i tu nejhorší noční můru...

Žánr: Horor, Mysteriózní
Hrají a postavy: Heather Donahueová (Heather Donahueová), Joshua Leonard (Joshua 'Josh' Leonard), Michael C. Williams (Michael 'Mike' Williams), Bob Griffin (Short fisherman), Jim King (dotazovaný), Sandra Sánchezová (servírka)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська