Sledovat film Ospalá díra online

Přehrajte si film Ospalá díra HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online historický, horor, záhady, thriller, fantasy Ospalá díra na Prima MAX!
  Trailer k filmu Ospalá díra   Sledovat Ospalá díra online
Žánr:
historický, horor, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Tim Burton
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Constable Ichabod Crane), Christina Ricciová (Katrina Anne Van Tasselová), Miranda Richardsonová (Lady Mary Van Tasselová), Michael Gambon (Baltus Van Tassel), Casper Van Dien (Brom Van Brunt), Jeffrey Jones (Reverend Steenwyck)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
1999
Popis:
Americký historický horor, ve kterém mladý konstábl vyšetřuje případ vražd, jenž má údajně na svědomí legendární bezhlavý jezdec.

Na samém konci 18. století je newyorský policejní detektiv Ichabod Crane, mladý muž, který při své práci využívá všechny dostupné objevy moderní vědy a techniky, pověřen nelehkým úkolem. V zapadlém městečku Ospalá díra, místě jakoby odříznutém od okolního světa, má vyšetřit a odhalit pachatele série více než záhadných vražd. Místní lidé je jednoznačně přičítají legendárnímu bezhlavému jezdci a své přesvědčení opírají o fakt, že tělům mrtvých chyběly hlavy. Crane je k této obecně rozšířené hypotéze více než skeptický. S pomocí Katriny Van Tasselové, dcery místního boháče a tedy i svrchovaného vládce, odhalí zcela nečekané souvislosti, jakých se zprvu ani nenadál.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski