Sledovat film
Ospalá díra
online

Film Ospalá díra
  Trailer k filmu Ospalá díra Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americký historický horor, ve kterém mladý konstábl vyšetřuje případ vražd, jenž má údajně na svědomí legendární bezhlavý jezdec.
Na samém konci 18. století je newyorský policejní detektiv Ichabod Crane, mladý muž, který při své práci využívá všechny dostupné objevy moderní vědy a techniky, pověřen nelehkým úkolem. V zapadlém městečku Ospalá díra, místě jakoby odříznutém od okolního světa, má vyšetřit a odhalit pachatele série více než záhadných vražd. Místní lidé je jednoznačně přičítají legendárnímu bezhlavému jezdci a své přesvědčení opírají o fakt, že tělům mrtvých chyběly hlavy. Crane je k této obecně rozšířené hypotéze více než skeptický. S pomocí Katriny Van Tasselové, dcery místního boháče a tedy i svrchovaného vládce, odhalí zcela nečekané souvislosti, jakých se zprvu ani nenadál.

Režie: Tim Burton
Hrají a postavy: Johnny Depp (Constable Ichabod Crane), Christina Ricciová (Katrina Anne Van Tasselová), Miranda Richardsonová (Lady Mary Van Tasselová), Michael Gambon (Baltus Van Tassel), Casper Van Dien (Brom Van Brunt), Jeffrey Jones (Reverend Steenwyck)
Země: USA, Německo
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 10.7.2022 22:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko