Sledovat film Vřískot 4 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vřískot 4
  Trailer k filmu Vřískot 4   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Wes Craven
Hrají a postavy:
Lucy Haleová (Patty), Roger Jackson (hlas (hlas)), Shenae Grimes (Marnie), Dane Farwell (Ghostface), Anna Paquinová (Rachel), Kristen Bellová (Chloe)
Scénář:
Ehren Kruger, Kevin Williamson
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Sidney Prescott, nyní autorka nové self-help knihy, se vrací domů do Woodsboro, které je poslední zastávkou jejího turné k vydané knize. Tady se opět spojí se šerifem Deweym a Gale, kteří jsou nyní manželé a její sestřenicí Jill a tetou Kate. Naneštěstí její návrat přiláká zpátky i Ghostface a tím se Dewey, společně s Jill, jejími kamarády a celým městečkem Woodsboro dostávají do nebezpečí.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko