Film Osamělý jezdec

Sledovat film
Osamělý jezdec
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Indiánský bojovník Tonto se dělí o dosud nevyřčené příběhy, které způsobily proměnu Johna Reida, muže zákona, v legendu spravedlnosti - společně s diváky se vydává na divokou jízdu plnou velkolepých překvapení a humorných neshod, které musejí oba rozpačití hrdinové překonat, aby dokázali společně bok po boku bojovat s lidskou chamtivostí a korupcí.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Western
Režie: Gore Verbinski
Hrají a postavy: Johnny Depp (Tonto), Armie Hammer (osamělý jezdec (Petr Lněnička)), William Fichtner (Butch Cavendish (Tomáš Racek)), Tom Wilkinson (Latham Cole (Jaromír Meduna)), Ruth Wilson (Rebecca Reidová (Irena Máchová)), Helena Bonham Carterová (Red Harringtonová (Hana Igonda Ševčíková))
Scénář: Ted Elliott, Justin Haythe, Terry Rossio
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko