Sledovat film Osamělý jezdec online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Osamělý jezdec
  Trailer k filmu Osamělý jezdec   Sledovat 1528 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Western
Režie:
Gore Verbinski
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Tonto), Armie Hammer (osamělý jezdec (Petr Lněnička)), William Fichtner (Butch Cavendish (Tomáš Racek)), Tom Wilkinson (Latham Cole (Jaromír Meduna)), Ruth Wilson (Rebecca Reidová (Irena Máchová)), Helena Bonham Carterová (Red Harringtonová (Hana Igonda Ševčíková))
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Indiánský bojovník Tonto se dělí o dosud nevyřčené příběhy, které způsobily proměnu Johna Reida, muže zákona, v legendu spravedlnosti - společně s diváky se vydává na divokou jízdu plnou velkolepých překvapení a humorných neshod, které musejí oba rozpačití hrdinové překonat, aby dokázali společně bok po boku bojovat s lidskou chamtivostí a korupcí.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski