Sledovat film Vera Cruz online

Přehrajte si film Vera Cruz online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online western, dobrodružný Vera Cruz na 3SAT!
  Trailer k filmu Vera Cruz   Sledovat Vera Cruz online
Žánr:
western, dobrodružný
Režie:
Robert Aldrich
Hrají a postavy:
Gary Cooper (Benjamin Trane), Burt Lancaster (Joe Erin), Denise Darcelová (Countess Marie Duvarre), Cesar Romero (Marquis Henri de Labordere), Sara Montielová (Nina), George Macready (Emperor Maximillian)
Země:
USA
Rok výroby:
1954
Popis:
Tento snímek produkovala společnost Burta Lancastera a sám Lancaster si v něm zahrál po boku slavného Garyho Coopera. Příběh se odehrává během mexické revoluce v roce 1866 a Cooper a Lancaster se v něm objevují jako Ben Trane a Joe Erin, dva znepřátelení žoldáci, kteří se dají dohromady, aby bojovali pro toho, kdo nabídne nejvíc. Brzy však mezi nimi dojde ke konfliktu: to když je Traneova milenka Nina prosí, aby bojovali na straně rebelů, zatímco Marquis de Labodere je žádá, aby své služby nabídli císaři Maximillianovi. Přestože se ještě nerozhodli, na čí stranu se postaví, souhlasí s nabídkou, aby dovezli hraběnku Marii Duvarre přes nepřátelské území do Vera Cruzu. Záhy se však ukáže, že naše hraběnka převáží zlato pro císařovu armádu. Marie Duvarre však příliš vřelé city ke své vlasti nechová a rozhodne se rozdělit se o zlato se svými společníky Tranem a Erinem - ti jej však chtějí jen pro sebe. Po jisté době "váhání" (a několika krvavých střetech) se ovšem naši dva hrdinové dávají opět na cestu dobra.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski