Sledovat film
Win a Date with Tad Hamilton!
online

Film Win a Date with Tad Hamilton!
  Trailer k filmu Win a Date with Tad Hamilton! Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Představte si, že máte šanci setkat se se svým idolem filmového plátna a on Vás začne zbožňovat! Přesně to se totiž stane Rosalee Futchové, dívce z malého města posedlé hvězdnou slávou, která vyhraje rande s hollywoodským krasavcem Tedem Hamiltonem. Jenže zatímco pro Rosalee je to splnění největšího snu, jejímu nejlepšímu příteli Petovi to vnese do života nevídaný zmatek. Pete ji totiž také hluboce, beznadějně - a tajně - miluje.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Robert Luketic
Hrají a postavy: Kate Bosworthová (Rosalee Futchová), Topher Grace (Pete Monash), Josh Duhamel (Tad Hamilton), Nathan Lane (Richard Levy), Sean Hayes (Nestydatý Richard Levy), Gary Cole (Henry)
Scénář: Victor Levin
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 20.11.2022 02:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська