Film Pretty Woman

Sledovat film
Pretty Woman
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Téměř vánoční sen prožívá bohatý obchodník Richard Gere a jeho krásná prostitutka Julia Roberts...
Bohatý a úspěšný byznysmen Edward Lewis se tu setkává s Vivian, prostitutkou z Hollywoodského bulváru a protože ho sympatická dívka zaujme najme si ji nejprve na celou noc a potom na celý týden. Přestože mělo jejich setkání původně zůstat v rovině obchodně-sexuální, postupně mezi nimi vzniká vztah v němž vítězí vzájemná náklonnost s láska. Přestože jejich vztah není bez problémů, oba se začínají pod vlivem toho druhého pomalu měnit, hledat nové životní cíle a názory. Zatímco Vivian si uvědomuje, že práce pouliční prostitutky není to pravé a život nabízí mnohem více a lepších možností, Edward poznává, že dávat je někdy lepší než brát a tvořit je lepší než ničit i když se na tom třeba nedá tolik vydělat.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Garry Marshall
Hrají a postavy: Richard Gere (Edward Lewis), Julia Robertsová (Vivian Wardová), Ralph Bellamy (James Morse), Jason Alexander (Philip Stuckey), Laura San Giacomová (Kit De Lucaová), Alex Hyde-White (David Morse)
Scénář: J.F. Lawton
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko