Sledovat film Výstřely v Mariánských Lázních online

Přehrajte si film Výstřely v Mariánských Lázních online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Výstřely v Mariánských Lázních online
Žánr:
krimi, thriller
Režie:
Václav Gajer, Ivo Toman
Hrají:
Josef Abrhám (Hanousek), Friederike Aust (Irma Stich), Hana Čížková (Gerta), Zdeněk Dítě (Fulin), Adolf Filip (továrník Kareš, otec Aničky), Karel Hlušička (Eckert)
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1973
Popis:
Dobový kriminální příběh slučuje vyšetřování vraždy s politickým pozadím. Vyšetřovaný zločin se totiž odehrál v roce 1933, nedlouho po převzetí moci Hitlerem, kdy byl v Mariánských lázních zastřelen jeden z emigrantů. Vrah tehdy uprchnul zpět do Německa dříve, než mohl být dopaden. Teprve po skončení druhé světové války, tváří v tvář nacistickým pohrobkům, otevírá policie dávný případ. Angažovaně se tvářící dílko až příliš rušivě dokazuje, kdo vždy bude narušovat mírové snažení a komu nelze nikdy důvěřovat.
Hodnocení:
43 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.