Sledovat film
Výstřely v Mariánských Lázních
online

Film Výstřely v Mariánských Lázních
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dobový kriminální příběh slučuje vyšetřování vraždy s politickým pozadím. Vyšetřovaný zločin se totiž odehrál v roce 1933, nedlouho po převzetí moci Hitlerem, kdy byl v Mariánských lázních zastřelen jeden z emigrantů. Vrah tehdy uprchnul zpět do Německa dříve, než mohl být dopaden. Teprve po skončení druhé světové války, tváří v tvář nacistickým pohrobkům, otevírá policie dávný případ. Angažovaně se tvářící dílko až příliš rušivě dokazuje, kdo vždy bude narušovat mírové snažení a komu nelze nikdy důvěřovat.

Žánr: Thriller, Krimi
Hrají a postavy: Josef Abrhám (Hanousek), Friederike Aust (Irma Stich), Hana Čížková (Gerta), Zdeněk Dítě (Fulin), Adolf Filip (továrník Kareš otec Aničky), Karel Hlušička (Eckert)
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 42 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 19.6.2022 16:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko