Sledovat film Vysoká hra online

Přehrajte si film Vysoká hra online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Vysoká hra online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Sidney J. Furie
Hrají:
Peter Weller (Ray Mercer), Dennis Hopper (Charles Atlas), Tia Carrereová (Rebecca Mercerová), David Alan Grier (detektiv Augustus), Joe Pantoliano (Vince Castor), Cary-Hiroyuki Tagawa (kapitán Hefter)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Napínavý americký thriller o bývalém poldovi, který se pokouší očistit své jméno a dopadnout organizátora loupeže v kasinu.

Ray Mercer je bývalý policista, který byl uvězněný za zpronevěru peněz policejního penzijního fondu. Po propuštění se dohodne s manželkou Rebeccou, že se rozvedou v Las Vegas. Rebecca chce navštívit kasíno, ale Ray kvůli podmínce nemůže. Před kasínem, kde čeká na svou manželku, požádá hostesku, aby za něj postavila pár dolarů. Ray vyhraje skoro půl miliónu dolarů. Do kasína však vtrhne skupina zlodějů a vykradou ho. Policie Raye podezřívá, že je do loupeže zapleten...
Hodnocení:
45 %
Sledujte na:
Barrandov Plus

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.