Film Vyplnit prazdnotu

Sledovat film
Vyplnit prazdnotu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nejmladší dívkou v rodině je osmnáctiletá Shira. Ta je předurčena si vzít slibného mladíka stejného věku a poměrů. Pro Shiru je to splněný sen a nemůže se dočkat, až se tak stane. Během židovského svátku Purim však zemře při porodu Shiriina sestra Esther. Bolest a smutek, který zachvátí rodinu, odsune původně plánovanou svatbu. Yochay si uvědomuje, že se bude dříve nebo později muset znovu oženit, přestože cítí, že na to ještě není připravený. Když se matka Shiry a Esther dozví, že Yochay možná opustí Izrael společně s její jedinou vnučkou, nabídne vdovci sňatek se Shirou. Ta si musí vybrat mezi hlasem svého srdce a povinnostmi vůči rodině.

Žánr: Drama
Režie: Rama Burshtein
Hrají a postavy: Hadas Yaronová (Shira), Yiftach Klein (Yochay), Irit Shelegová (Rivka), Chayim Sharir (Aharon), Razia Israeliová (teta Hanna), Hila Feldmanová (Frieda)
Scénář: Rama Burshtein
Země: Izrael
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko