Sledovat film Vyplnit prazdnotu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vyplnit prazdnotu
  Trailer k filmu Vyplnit prazdnotu   Sledovat 1532 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Rama Burshtein
Hrají a postavy:
Hadas Yaronová (Shira), Yiftach Klein (Yochay), Irit Shelegová (Rivka), Chayim Sharir (Aharon), Razia Israeliová (teta Hanna), Hila Feldmanová (Frieda)
Země:
Izrael
Rok výroby:
2012
Popis:
Nejmladší dívkou v rodině je osmnáctiletá Shira. Ta je předurčena si vzít slibného mladíka stejného věku a poměrů. Pro Shiru je to splněný sen a nemůže se dočkat, až se tak stane. Během židovského svátku Purim však zemře při porodu Shiriina sestra Esther. Bolest a smutek, který zachvátí rodinu, odsune původně plánovanou svatbu. Yochay si uvědomuje, že se bude dříve nebo později muset znovu oženit, přestože cítí, že na to ještě není připravený. Když se matka Shiry a Esther dozví, že Yochay možná opustí Izrael společně s její jedinou vnučkou, nabídne vdovci sňatek se Shirou. Ta si musí vybrat mezi hlasem svého srdce a povinnostmi vůči rodině.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski