Sledovat film
Pokoj
online

Film Pokoj
  Trailer  k filmu Pokoj
Přehrajte si film Pokoj HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Pokoj

Láska sice nezná hranic, ale přežít je jen začátek.
Pohnuté drama vypráví neobyčejný příběh Jacka, temperamentního pětiletého chlapce, o kterého se stará jeho milující a oddaná matka. A jako každá správná matka se věnuje tomu, aby byl její syn šťastný a v bezpečí; vychovává ho s vřelostí a láskou a dělá pro něj obyčejné věci, k nimž patří hraní her a vyprávění pohádek. Jejich život je však všechno, jen ne typický, jsou uvězněni v prostoru o rozměrech 10 x 10 metrů, který matka zjemněle pojmenovala Pokoj. Pro Jacka tu vytvořila celý vesmír a nezastaví se před ničím, aby zajistila, že i v tomto nepřejícném prostředí bude Jack schopen žít plnohodnotný a spokojený život. Ale jak Jackova zvědavost ohledně jejich situace roste a matčina vytrvalost dosahuje bodu zlomu, dojde na riskantní plán útěku, který je nakonec postaví tváří v tvář tomu, co se může ukázat jako to nejděsivější: skutečný svět tam venku.

Originální název:

Room

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Brie Larsonová (Ma), Jacob Tremblay (Jack), Sean Bridgers (starý Nick), Wendy Crewsonová (Talk Show Hostess), Sandy McMaster (veterán), Matt Gordon (Doug)
Scénář: Emma Donoghue
Země: Irsko
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 25.2.2024 00:55

Recenze filmu Pokoj:

Tak tohle pro mě osobně byla ždímačka jak prase. Vůbec se mi do tohoto snímku nechtělo, měla jsem ho tady ani nevím jak dlouho, než jsem se k němu dokopala a nakonec jsem měla snad nejintenzivnější emoční zážitek za tento rok. Původně jsem se od Room držela dál i kvůli Jacobu Trembleymu, který mi zatím v každém jeho snímku trochu vadil. Tentokrát mi dal jeho herecký výkon pořádnou pěstí do břicha. Scéna útěku byl asi nejsilnější moment filmu. Ovšem ani po něm se nepolevilo, obzvlášť pro ženské publikum bude těžké děj sledovat už jen kvůli mateřskému pudu. Už jen samotný dětský pohled Jacoba ve mně vyvolával pláč. Je to velice silné drama, které popisuje to, jak je těžké se začlenit zpátky do světa po dlouholetém věznění a na to vše se nahlíží z dětského úhlu pohledu. Opravdu doporučeníhodná záležitost.
80% clockworklady
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina