Sledovat film Vražedné alibi online

Přehrajte si film Vražedné alibi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, mysteriózní, thriller Vražedné alibi na !
  Trailer k filmu Vražedné alibi   Sledovat Vražedné alibi online
Žánr:
drama, mysteriózní, thriller
Režie:
Arne Glimcher
Hrají a postavy:
Sean Connery (Paul Armstrong), Laurence Fishburne (Tanny Brown), Kate Capshawová (Laurie Armstrongová), Blair Underwood (Bobby Earl), Ed Harris (Blair Sullivan), Christopher Murray (J.T. Wilcox)
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Hluboko ve floridských bažinách je pohřbeno velké tajemství...

Profesor Paul Armstronga je požádán, aby se ujal případu mladého černocha Bobbyho Earla. Ten byl před osmi lety obviněn ze znásilnění a vraždy bělošské dívenky a odsouzen k smrti. Navzdory dlouhé době, která od zločinu uplynula, navzdory zaujatosti jižanských úřadů i averzi policistů, kteří tehdy zločin vyšetřovali, se Armstrongovi podaří najít důkazy, na jejichž základě je Bobby osvobozen. To, co se však zdá být happyendem klasického soudního dramatu s rasovým podtextem, se v rukou tvůrců nečekaně stává smrtelně nebezpečným thrillerem. Rozestavení figur na šachovnici příběhu se dramaticky mění stejně jako jejich barva. Přímočaré a realistické vyprávění nečekaně nabírá obrátky a mění v jízdu na horské dráze napětí. Film vznikl podle románu Johna Katzenbacha.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski