Sledovat film
Vratné lahve
online

Film Vratné lahve
  Trailer  k filmu Vratné lahve
Přehrajte si film Vratné lahve online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Vratné lahve

Aby mohlo být vítání, musí být napřed loučení.
Učitel Josef nezvládá krizové situace se vzpurnými žáky a počítačům rozumí jako koza petrželi. Proto raději vypoví službu, ale s pozicí důchodce se rozhodně nehodlá smířit. Navzdory nesouhlasu své ženy přijímá brigádnické místo ve výkupu lahví menšího supermarketu, kde ponořen do chlapských snů a tužeb nemíní zestárnout.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jan Svěrák
Hrají a postavy: Zdeněk Svěrák (Josef Tkaloun), Daniela Kolářová (Eliška), Pavel Landovský (Řezáč), Tatiana Vilhelmová (Helenka), Jiří Macháček (Landa), Jan Budař (Úlisný)
Scénář: Zdeněk Svěrák
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 72 %

Recenze filmu Vratné lahve:

Neviem, ale mňa asi nikdy nezačne baviť česká, alebo slovenská tvorba. Z hlavy ma nenapadá žiadny film, on nášho oddelenia ktorý by som považoval za skvelý. Aj tento, páčil sa mi, ale to je všetko, u mňa je to iba lepší priemer... Hodnotenie: 6.6/10
70% sebo9629
Vratné lahve jsou prošpikovány melancholickým pohledem na pozdější etapu lidského života a opět tu můžeme najít inteligentní humor a takový ten lidský pohled na celou záležitost. Ostatně jak už bývá u Svěráků zvykem. Přesto tento film neřadím mezi ty nejlepší, co Svěráci vyprodukovali.
70% anubiskt
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina