Sledovat film Horem pádem online

Přehrajte si film Horem pádem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1434 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Horem pádem
  Trailer k filmu Horem pádem   Sledovat Horem pádem online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jan Hřebejk
Hrají a postavy:
Petr Forman (Martin Horecký), Emília Vášáryová (Věra Horecká), Jan Tříska (Profesor Otakar Horecký), Ingrid Timková (Hana Svobodová), Kristýna Boková (Lenka Horecká), Jiří Macháček (František Fikes)
Scénář:
Jan Hřebejk, Petr Jarchovský
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
Komedie, která vás rozpláče. Drama, které vás rozesměje.

Vzájemně se prostupující tragikomické příběhy o osudovém ztrácení a nalézání lásek, přátelství, rodin, rodičů a dětí navzájem. Dramatické vyprávění o altruismu i xenofobii, o našem strachu z neznámého, o pocitu ohrožení, který probouzí démona rasismu ukrytého v každém z nás. Obraz současného existenciálního pocitu Středoevropanů, dříve izolovaných za železnou oponou, jejichž inkubátor se před jejich očima tříští a proměňuje v globální vesnici. Především však intimní příběh několika obyčejných lidí, kteří po dlouhé době mlčení, odloučení a lží hledají a nalézají sílu a odvahu k cestě k sobě navzájem, k odpuštění a smíření, o jejich soukromé cestě z chaosu ...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko